TEKNİK BAKIM

Arıza Giderme ve Uygulamalar

TMİ Teknik servis ekipleri müşterilerimize İstanbul ve Kocaeli genelinde periyodik teknik bakım ve arıza giderme hizmetleri vermektedir. Ayrıca müşterilerimizin tesislerinde oluşturulan, mekanik elektrik ve inşaat teknisyenlerinden oluşan teknik ekiple ekipman arıza, bakım, yapı bakım hizmetlerini de sürekli sağlayarak muhtemel arıza ve iş kayıplarının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Bu kapsamda tesislerde ekipman ve bina ile ilgili bakım formları oluşturulup, periyodik bakımlar düzenli olarak ekipler tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimize istenilen periyotlarda bina ve ekipmanların durumu ile ilgili raporlar sunulup önleyici tedbirler alınması konusunda gerekli bilgi akışı sağlanmaktadır. Aynı zamanda yeni ekipman ve bina yatırımlarında teknik şartname oluşturma, ön keşif, teklif toplama ve teknik kontrol hizmetleri de müşterilerimize sunulmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Arıza Giderme ve Uygulamalar

ELEKTRİK

Tesis makine ekipman elektrik, haberleşme, data ve telefon hatları, kamera ve alarm sistemleri, aynı zamanda arıza bakım ve kurulum hizmetleri.

Detaylı Bilgi

MEKANİK

Temiz su ve pis su hatlarında oluşan arıza ve tıkanıklıkların giderilmesi, hatların tadilat ve revizyonları, yeni montaj uygulamalarının yapımı.

Detaylı Bilgi

İNŞAAT

Anahtar teslimi ofis tadilat ve uygulama hizmetleri..( İnşaat tadilat, boya, elektrik, data, görüntü sistemleri, aydınlatma, masa, koltuk, perde, ,zemin kaplama)

Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi Almak İçin

Bizimle Hemen İletişime geçin. Projeye Başlayalım.

Çalıştığımız Kurumlar