Hakkımızda

Bakım onarım ve işletme konusunda 20 yıla ulaşan tecrübemizin çeşitli sektörlerde hizmet veren kurumsal firmalara çözüm ortağı olabilmek ve işletme sürekliliğini kesintisiz sağlayabilmek amacıyla 2014 yılı içerisinde Tmi firması adı altında ticari hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden günümüze istikrarlı bir şekilde büyüme trendini hep korumuş bunun yanında çözüm ortağı olduğu sektördeki hizmet verdiği firmaların tüm teknik ihtiyaçlarını, sorunlarını kendi sorunu olarak kabul etmiş ve çözüm noktasında maksimum memnuniyet ve düşük maliyet gözeterek çözüm üretmeye devam etmektedir. Üretim sektöründe hizmet veren firmaların yapı ve yardımcı ekipmanlarla ilgili olası arıza ve bakım konusunda zaman kayıplarını önlemek ve planlı bakımlarla işletme maliyetlerini düşürmek adına alanında uzman teknik personellerle müşteri memnuniyeti gözeterek tüm taleplere yapıcı ve sonuç odaklı çözüm üretmek adına kurulmuştur. Bu bağlamda tüm personellerine müşteri ilişkileri, teknik ve iş güvenliği eğitimleriyle donatıp sektörde kaliteli iş gücü sağlamayı kendine amaç edinmektedir.

Misyonumuz

Her proje ve uygulamada yenilikçi, sürdürülebilir tasarımlarla müşteri beklentilerinin üstünde kaliteli hizmet sunmaya çalışan, sonuç odaklı lider firma olmak.

Vizyonumuz

Kaliteyi sürekli sunmaya çalışan, Profil ve çelik imalat konusunda öncü, Profesyonel yönetim anlayışı ile çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ülke ekonomisine faydalı sektörüne lider bir firma olmak.

Çalıştığımız Kurumlar